-

ÇORLU HALK EĞİTİM MERKEZİ TSM KOROSU ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Anasayfa Çorlu, Tüm Haberler 13 Kasım 2013 407 Okunma

Çorlu Halk Eğitim Merkezi Türk Sanat Müziği Korosu topluluğu Salı ve Perşembe akşamları çalışmalarına devam etmektedir. Çalışmalar, Koro şefi, Nilay DÖLDÖŞ tarafından yürütülmektedir. Çorlu Halk Eğitim Merkezi Türk Sanat Müziği Korosu basın sözcüsü Ayhan DÖLDÖŞ;

“Geçmişte, çok ses getiren konserler verdik. En son verilen konserimiz çok ses getirdi. Özellikle internet ortamında, 70 bin gibi oy kullanarak Türkiye’nin amatör koroları arasında Trakya’dan Türk Sanat Müziği koroları arasında temsilcilerden aday gösterildik. Mayıs Haziran ayları gibi güzide koromuz Trakya’mızın, özellikle Çorlu’muzu başarı ile temsil edeceğimize inanıyoruz. Koro arkadaşlarımız bu inançla şevk ve arzu ile çalışmalara büyük heyecan ile devam ediyor.”

sözlerine yer verirken diğer basın sözcüsü İlker KOCAMAN ise;

“Kadıköy Belediyesinin ve  Bir Tatlı Huzur TV’nin ortaklaşa düzenlediği Türkiye geneli amatör korolar yarışmasında şuan da Türkiye 2′incisi sıralamasındayız. Mayıs ayında ki Türkiye geneli ilk 10′a giren korolar arasında yapılacak olan yarışmada büyük ihtimal ile Trakya’yı temsilen Çorlu Halk Eğitim Merkezi Türk Sanat Müziği Korosu ilçemizi temsil edecektir. Halk Eğitim Merkezi desteği ile koromuz çalışmalara haftada iki kere devam etmektedir.

HABERİ PAYLAŞ

BENZER YAZILAR:

Yorumlar kapalı.

-- - --
c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b
Tüm Hakları Saklıdır. © 2013 Çorlu Televizyonu | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. AG GRUP
Tel : (0 282) 673 76 06
Facebook Facebook TwitterTwitter  RSSRSS KünyeKünye Mobil UygulamaMobil Uygulama İletişimİletişim
Portal Teması : Wptr.Co